AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa na szachownicy

Drukuj

I LO w Łęczycy im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy było organizatorem Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadpostawowych w Szachach. W zawodach, które odbyły się 9 grudnia 2022 roku zwyciężyła drużyna ZS im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. Drugie miejsce zajęła nasza reprezentacja w składzie: Julia Kawecka, Jakub Barylski, Jakub Wroniecki i Mateusz Topiński. Na trzecim miejscu uplasowała sie młodzież z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im.  Kardynała  Stefana  Wyszyńskiego  w  Łęczycy.

Wszyscy uczestnicy turnieju na zakończenie otrzymali dyplomy, które wręczył Dyrektor I LO Pan Grzegorz Wasiak, zaś najlepszy zespół otrzymał puchar wręczony przez Pana Andrzeja Owczarka.