AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

Drukuj

W zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy odbyły się 4 marca 2022 roku Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce. Oprócz gospodarzy w zawodach wzieli jeszcze udział uczniowie z Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku oraz I Liceum Ogólnokształcącegow im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy. Naszą szkołę reprezentowali Sebastian Antosiak, Mateusz Grzegorzewski, Filip Jezierski, Łukasz Barański, Dawid Sobczak, Jakub Kamiński, Hubert Nowak i Bartosz Żemigała.
Niestety tym razem przyszło nam przełknąć gorycz porażki. O pierwszym rozegranym meczu z rówieśnikami z Piątku chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Chyba stres i zbędne napięcie sparaliżował zespół, który nie wykorzystał swojego potencjału. Zgoła odmienną postawę chłopcy pokazali rywalizując z gospodarzami. Pewnie zdobywali punkty budując przewagę. I kiedy wydawałoby się, że już nic złego nie może się wydarzyć przy stanie 23:17 koszmar powrócił. Nadzieja była jeszcze na wygranie seta przy stanie 24:21, ale niestety polegliśmy (24:26). Początek drugiego seta to dominacja gospodarzy, którą przełamaliśmy doprowadzając do wyniku 19:19, by ostatecznie ulec (21:25). Turniej zakończyliśmy zajmując III miejsce.