Sportowa jesień w "Kazimierzu"

Drukuj
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, rozpoczęła się też rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego w ramach Licealiady 2012/2013. Od 21 września do 26 października 2012 r. rozegrane zostały trzy rodzaje zawodów:
1) Szkolna liga lekkoatletyczna,
2) Indywidualne biegi przełajowe oraz
3) Sztafetowe biegi przełajowe.

Szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt reprezentacja naszej szkoły wywalczyła I miejsce w zawodach powiatowych, I miejsce w finale rejonu i III miejsce w finale wojewódzkim.
Drużyna chłopców zajęła w zawodach powiatowych I miejsce, w finale rejonu - III miejsce i nie zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego.

Indywidualnych powiatowych biegach przełajowych najlepsze miejsca wśród chłopców zajęli: Krzysztof Matusiak - II miejsce i Mateusz Lewandowski - III miejsce.
Wśród dziewcząt miejsce premiowane awansem do finału wojewódzkiego zajęły: Wioletta Kulesza - II miejsce i Justyna Wiśniewska - IV miejsce.
W finale wojewódzkim tych zawodów nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca:

I wreszcie w Sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt reprezentacja I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy wygrała zawody powiatowe i zajęła V miejsce w finale rejonu, natomiast drużyna chłopców zajęła II miejsce w powiecie i IV w finale rejonu.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZAWODÓW GRATULUJEMY!

W toczącej się rywalizacji na najbardziej usportowioną szkołę ponadgimnazjalną powiatu łęczyckiego, po rundzie jesiennych zawodów kolejność jest następująca: