„Kazimierz” na bieżni

Drukuj

W dniu 2. października 2013r. odbył się finał wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych w Tomaszowie Mazowieckim. Bardzo dobre 11. miejsce wśród 120 uczestniczek zajęła uczennica klasy III B - Barbara Boroniecka. 40. miejsce w tych samych zawodach wywalczyła Wioletta Kulesza z klasy II A.

Sportowa jesień w „Kazimierzu” to także coroczny start uczniów LO w lidze lekkoatletycznej. W zawodach powiatowych drużyna dziewcząt zajęła I miejsce, a drużyna chłopców II miejsce. Obie drużyny startowały więc w finale rejonu tej imprezy, zajmując odpowiednio III i IV miejsce.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy!